soccer1 640x426.jpeg

FOTBALL

Lye Il har fotballag for jenter og gutter i de aller fleste årsklasser fra 6 til 14 år. I tillegg har vi G19-lag på nivå 2 og seniorlag i 6. divisjon som forsvarer bygdas ære mot klubbene nede i lavlandet.

Hver høst arrangerer Lye Høgfjellsturneringen som samler hundrevis av fotballglade jenter og gutter på Lye Stadion.

Er du interessert i å bli med på et av Lyes mange fotballag, klikk på linkene under for mer informasjon.

 

Styreleder

ivar A Lomeland

90930575


U leder

Tom Håland

45261931


Mini lederÅshild Oma90945479


Kasserer

Trond Sikveland

94893626


Sekretær

Renate Tytingvåg

41041753


Matrialforvalter svein inge Leikanger

91119058


Styre medlem

jan Terje Meland

46647146


Lag og treningstider

AlderstrinnTreningstid

G/J5 åringer

man 1700-1800
Trener:

Karoline Holen Epost: holen.karoline@gmail.com

Jan Terje Meland Epost: Meland85@gmail.com

Henrik Borlaug

G/J 6 åringer

tir 1700-1800
Trener:Cathrine Tunheim Epsot:cathrine.tunheim@m4y.no

Vegar Bakken Epost:Vegar.bakken@lyse.net

G 7

man 1730-1830

Trener: Anette Øie Epost:Annette.oie@outlook.com
Mona Bryhn Epost:monautsola@gmail.com

J7

tors 1700-1800

Trener: 

Rita Nevland Epost ritanevland@hotmail.com

Nina Sveinsvoll Epost:ninapeter@hotmail.com

J8

torsdag 17:30-18:30

Trener: Karoline Holen holen.karoline@gmail.com

J9

torsdag 17:30-18:30

Trener: Kenneth Storlid Kenneth:storlid@hotmail.com

G9

man 1700-1830

tors 1700-1830

Trener:Jan Terje Meland Epost:meland85@gmail.com
Kenneth Larsen Epost: Kenneth.Larsen@lyse.net


G 10

man 1700-1830

tors 1700-1830

Trener: Trond Sikveland Epost:Trond.Sikveland@kvernelandgroup.com

J 10

Tirsdag 1700-1815

Trener: Børge Finnbakk Epost:Bfinnbak@hotmail.com
Åshild Oma Epost:Ashild84@gmail.com

G 12

man 1800-1900

tor 1800-1900
Trener:Knut Olav Risa  TLF:95148089 Epost:knut.olav.risa@lyse.net

Trener: Tollak Helland TLF:90090457 Epost: tollakhelland@gmail.com

J 12

tir 1800-1900

tor 1800-1900

Trener:Miriam Risa  TLF:95148089 Epost:Miriam_Risa@hotmail.com

Trener: Øystein Susort TLF:47662500 Epost: Oystein.susort@gmail.com

Trener:Tom Håland  TLF:45261931 Epost:tomhaland04@hotmail.com

J 15

tir 1900-2000

tor 1900-2000

Trener:Tor Kenneth Byberg  TLF:99270007 Epost:tor_kenneth@hotmail.com

Trener: Magne

G16

man 1800-1930

ons 1800-1930

Lagleder:Margunn Nilsen TLF: Epost:Margunn_c@hotmail.com

Trener: Anne V Kristiansen TLF: Epost: annevigrestadkristiansen@gmail.com

Trener:John Yngve Hisken TLF:95916407 Epost:Lyefysioterapi@gmail.com

Trener:Alf Endre Stokka TLF:90105098 Epost:aestokka@online.no


Damer

Trener:Ane Mæland TLF:92890365 Epost:ane_eriksen90@hotmail.com

A laget

man 2000-2130

ons 2000-2130

Trener:Nils Helge Slethei TLF:98208487 Epost:nhs@blockberge.no

Trener:Svein Inge Leikanger TLF:91119058 Epost:sveininge.leikager@time.kommune.no